طراحی وب سایت کالای دست دوم

22222222222

طراحی وب سایت کالای دست دوم

امروزه فروش کالاهای دست دوم در فضای مجازی رونق بسیار یافته است و بسیاری از کاربران اینترنتی از این روش برای فروش لوازم دست دوم خود اقدام می کنند.
برای این کار باید یک فضای مجازی وجود داشته باشد تا کاربران بتوانند محصولات و لوازم خود را در این فضا برای فروش قرار دهند.
بهترین مکان برای فروش این نوع کالا ها سایت فروش کالای دست دوم می باشد که امروزه تعداد این نوع سایت ها بسیار افزایش یافته است.
طراحی سایت کالای دست دوم از نظر نوع فروش محصولات متفاوت می باشد و در برخی سایت ها همه نوع محصول به فروش می رسد ولی در برخی از سایت ها محصولات بخصوصی فروخته می شود و دسته بندی خاصی دارد.
فروش محصولات دست دوم در فضای اینترنت برای مدیران سایت ها در امد بسیاری خوبی دارد و بدون هیچ نوع مسئولیتی در قبال لوازم فروخته شده این تجارت را انجام می دهند و درصدی از مبلغ رد و بدل شده بین خریدار و فروشنده  را به عنوان کارمزد دریافت می کنند .
طراحی سایت کالای دست دوم توسط شرکت های مختلف طراحی سایت انجام می گیرد که در این نوع سایت ها از سیستم فروشگاهی استفاده می شود که یکی از بهترین و پر درامد ترین نوع سایت ها می باشد و می توان با این نوع سیستم ها یک تجارت اینترنتی را راه اندازی کرد و با طراحی وب سایت کالای دست دوم بدون خرید و انبار کردن اجناس و کالاها می توان یک تجارت اینترنتی بی نهایت پر سود و انجام داد که مدیر سایت در این نوع معاملات فقط نقش یک واسطه را دارد و کاربران می توانند اجناس و لوازم دست دوم خود را به صورت اگهی در این سایت درج کنند و به راحتی و بدون هیچ نوع اتلاف وقت بفروش برسانند .
در این نوع معاملات مدیر سایت هیچ نوع مسئولیتی در قبال کالاهای فروخته شده ندارد و خریدار و فروشنده توافق نهایی خود را انجام می دهند و پس از توافق با هم و کسر درصد مدیر و مسئول سایت  مبلغ از طریق درگاه پرداخت اینترنتی متصل به سایت به حساب فروشنده واریز می شود و پس از تایید نهایی واریز مبلغ کالای مورد نظر از طریق پست برای راه دور و دیگر شهر ها و از طریق موسسات حمل و نقل شهری برای داخل شهر ارسال می گردد .