طراحی وب سایت وردپرس

44444444444444

طراحی وب سایت وردپرس

 وردپرس یک سیسیتم مدیریت محتوای سایت هست که به طور رایگان در خدمت دوستان قرار میگیره و میتوانید رایگان از آن استفاده نمایید.
پایه این سیستم برای دست نوشته آماده شده اما با توجه به قدرت و ظرفیت بالای هسته این سیستم , امروزه وردپرس برای انواع سایت از جمله خبری , پورتالی , فروشگاهی , هاستینگ و … مورد استفاده هست و به حق هم خوب از عهده اکثر کارها برمی اید .
طراحی وب سایت وردپرس  برای بسیاری از کاربران اینترنت و مدیران سایت ها بسیار لذت بخش و اسان است . محیط مدیریت وردپرس برای مدیریت سایت مناسب و در عین حال اسان و کامل است و کاربران می توانند به راحتی و بدون نیاز به تخصص خاصی وب سایت خود را مدیریت کرده و در هر زمان و مکانی وب سایت خود را به روز رسانی و فعالیت های مورد نظر را در این سایت انجام دهند .
همین امر باعث می شود که سیستم وردپرس محبوبیت بسیاری در بین طراحان وب یا وب مستر ها داشته باشد و برای اکثر کارهای خود در زمینه طراحی وب سایت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنند و طراحی وب سایت وردپرس را انجام دهند.
طراحی سایت وردپرس برای طراحان وب بسیار محبوب اسان و همچنین در مدت زمان کمتری انجام می شود و طراحان به علت سادگی و کامل بودن محیط مدیریت وردپرس علاقه زیادی به کار کردن با این نوع سیستم مدیریت محتوا نشان داده و وردپرس را انتخاب می کنند.
ویژگی های طراحی وب سایت با ورد پرس:
طرح گرافیک اختصاصی در طراحی سایت با وردپرس
اضافه نمودن محصولات مورد نظر در سطوح مختلف در تمام مراحل طراحی وب سایت
دسته بندی محصولات مختلف در طراحی سایت
تعیین سطوح دسترسی برای کاربران در درجه های مختلف در طراحی وب سایت
ایجاد یک بخش جهت فعالیت تامین کنندگان برای مدیریت محصولات خود در طراحی وب سایت
ایجاد فرم مشخصات محصولات به صورت تمام داینامیک (پویا) در طراحی وب سایت
امکان مدیریت تبلیغات بیشتر در طراحی وب سایت
ارسال خبرنامه در طراحی سایت
ایجاد فرم خدمات مشتریان در طراحی وب سایت
ارسال پیامک انبود در طراحی سایت
امکان نظر دهی برا هر محصول در طراحی وب سایت
ایجاد صفحه دانلود لیست ها و گاتالوگ ها در طراحی وب سایت