طراحی سایت

666666666

طراحی سایت

معمولا کاربران برای مشاهده محتوا و مطالب جالب به سایت شما سر می زنند پس بنابرین ارائه مطالب ارزشمند یکی از مسائل اساسی است که مدیر یک وب سایت در طراحی سایت باید بداند . کیفیت مطالب نه تنها نقش حیاتی در وب سایت ها دارند بلکه به طور مستقیم به رتبه بندی شما در موتور جستجوگر گوگل تاثیر می گذارند.
تولید مطالب خوب وقت گیر و در گاهی اوقات هزینه بر است پس باید یک برنامه ریزی دقیق برای تولید محتوا خوب داشته باشید .وب سایت ها باید به نوعی جالب توجه کاربران باشد و طراح ها باید ساعات زیادی را برای یک طرح جدید صرف کنند . برای اینکه بفهمید وب سایت شما مورد توجه کاربران و بازدید کنندگان قرار گرفته است ک نظر سنجی راه بیاندازید تا کاربران بتوانند در مورد کیفیت سایت شما سخن گفته و نظرات خود را ارائه دهند
امروزه افراد با استفاده از موبایل و تبلت از وب سایت ها در اینترنت بازدید می کنند  پس در هنگام طراحی وب سایت سعی کنید که سایت را واکنشگرا و متناسب با مرورگر های مختلف گوشی و تبلت طراحی نمایید تا کاربرانی که با استفاده از موبایل و تبلت از سایت شما بازدید می کنند به راحتی از مطالب و محتوای سایت شما بازدید کنند .
همیشه برای وب سایت خود یک استراتژی تعیین کنید و بر اساس این استراتژی وب سایت خود را طراحی کنید و هدف خود را دنبال نمایید . شاید استراتژی شما کسب درامد از وب سایت باشد پس سعی کنید در وب سایت فعالیت هایی را انجام دهید که بتوانید هزینه ای که برای طراحی سایت خود انجام داده اید را از درامد وب سایت بدست اورده و به تجارت از طریق وب سایت بپردازید.
طراحی سایت مانند یک پازل است و شما باید تکه های این پازل را در کنار هم قرار دهید تا این پازل پیچیده تکمیل گردد. وب سایت نیز تکه های بسیاری دارد که شما با در کنار هم قرار دادن این تکه باید به یک سایت خوب و جالب دست پیدا کنید . از تکه های پازل سایت شما میتوان به دامنه سایت , قالب سایت , گرافیک و ظاهر سایت , محتوا و بسیاری دیگر از موارد که در طراحی سایت اهمیت دارد اشاره کرد.
مدیران وب سایت ها باید پس از طراحی سایت به طور مستمر و دائم در وب سایت فعالیت کنند و وب سایت خود را به کاربران و وب گردان معرفی نمایند . این امر می تواند به چندین روش انجام گیرد که بهینه سازی سایت برای موتور جستجو گوگل و تبلیغات کلیکی و … چند مورد از انهاست و حتی می توان به روش های سنتی مانند چاپ کاتالوگ و بروشور و تبلیغات رسانه ای اشاره کرد.
برخی از وب سایت ها کاربران را برای یک بار بازدید به سایت خود می کشانند که این کار تاثیر چندانی در بهبود ارتقا و رتبه شما ندارد و بازدید کنندگان شما باید دائمی باشند تا بتوانید سایت خود را در گوگل محبوب کنید .
همیشه سعی کنید وب سایت خود را به طور منظم به روزرسانی کنید تا کاربران از این مطالب تکراری خسته نشوند و مرتب به وب سایت شما سر بزنند که این امر باعث افزایش محبوبیت سایت شما خواهد شد